2011 Yılında otomotiv ve yalıtım hizmetleri için kurulan şirketimiz  2016 yılında sağlıklı sabun sloganı ile sabun imalatına başlamıştır. BeeMest  markası ile hijyen alanında; BeePolis markası ile sağlık alanına yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.  Tamamen insan gücüne dayanan el yapımı bitki, meyve ve otların karışımlarıyla ürettiğimiz ürünleri 2017 yılında Multi Level Marketing sistemiyle siz kullanıcılarımız hizmetine sunuyoruz.

Her geçen gün kalitesini arttırarak sunduğumuz hizmetin devamlılık sevincini taşımaktayız. Kendimizi değişen dünyanın fikir ve düşünceleriyle yenileyerek özgün fikirlerle ve uygulamalarla, Ülkemizin milli-doğal / Yöresel- ulusal kaynaklarımızı en etkili ve hızlı biçimde kullanarak büyük  gayret ve özveriyle hazırladığımız Sabunlarımızla tüm dünya insanın hizmetine sunmayı hedefliyoruz
 
Ürün ve hizmette asla kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan bir kurum olmayı misyon edindik.

Sürekli yenilenerek ürün çeşitlerini ve işlevlerini tüketici beklentileri ve istekleri doğrultusunda geliştirmek, vizyonumuz olmuştur.

Birlikte Hayalden Gerçeğe doğru…

Sabun Bizim işimiz